Měli by jste vědět

Od SEO optimalizace k digitálnímu marketingu s agenturou MediaUp Agency s.r.o.

"Jsme digitální SEO agentura zaměřená na online marketingové služby a digitální trendy. Našim klientům se snažíme zajistit komplexní služby VIP formou od SEO optimalizací až po komunikaci se zákazníky.   Jsme společnost plná nápadů a tvůrčích činů. Baví nás výzvy a pocit z dobře odvedené práce. Považujeme se za moderní, mladou společnost, neustále se školíme a přizpůsobujeme moderním trendům a změnám, které tento obor neustále přináší."

Tomáš Pešava - CEO

Jsme tu pro vás již 7 let.

Internetový marketing 150%

Reklamní předměty - doplňková služba pro naše klienty 70%

Public Relations 100%

520

SEO optimalizací

160

PPC kampaní

10258

Mediální publikace

64

Webových stránek

Na jaké služby jsme specializováni?

služby

Internetový marketing

Internetový marketing je základní činností po vytvoření webu nebo eshopu a nejdůležitějším nástrojem pro generovaní zisku.

Mediální zastoupení

Mezi námi zajišťované služby patří i mediální zastoupení, které zahrnuje dílčí činnosti od využití medií, tvorbu obchodní strategie, až po samotný marketing.

Reklamní předměty

Kompletní nabídku více jak 6500 druhů reklamních a dárkových předmětů naleznete v našem e-shopu. Neváhejte využít i Vy možností potisku logem Vaší firmy.

E-Commerce poradenství

Plánujete nový projekt? Chcete zlepšit výsledky u stávajících webových stránek? Předěláváte kompletně svůj web? Náš konzultant vám zajistí profesionální supervizi.

Tvorba webových stránek

Potřebujete kvalitní webovou prezentaci nebo chcete uvést v život pěkný a dobře fungující eshop? Pro nás to není žádný problém.

Grafické práce

Součástí našeho týmu jsou i kreativní grafici, kteří se postarají o zmodernizování Vašeho loga, veškerých bannerů a grafik, které jsou součástí Vašeho webu.


Jak postupujeme při online marketingu?

Proces spolupráce

  • Dobrá káva
  • Analytika webu
  • Zahajovací práce - SEO
  • Dílčí a pravidelné SEO činnosti
  • Pravidelný reporting

Řekli o nás


Mohlo by Vás zajímat

Náš Blog

Květen 14, 2018

GDPR je zkratka General Data Protection Regulation tedy Obecné nařízení o ochraně osobních údajů. Pro mnohé z nás je to obrovský strašák, který vzejde již 25. května 2018 v účinnost. Na mnoha serverech jsou k dispozici nejrůznější příspěvky a články týkající se právě GDPR, veškeré informace jsou však v obecné rovině a o online marketingu se tam nic moc nedozvíme. Na co se tedy musíme v této oblasti připravit a co by nás nemělo překvapit?

Květen 11, 2018

Trendy a doba se neustále vyvíjejí, je jasné, že sociální sítě nezahálejí. Někteří se mylně domnívají, že úspěch na sociálních sítích je zajištěn pouze založením facebookové stránky a velkým počtem sledujících. Důležité je si uvědomit, že sociální sítě jsou více než jen facebooková stránka a maximální počet lajků. Jak postupovat, abyste byli v této oblasti úspěšní?

Květen 07, 2018

Ti, kteří preferují vyhledávání na Googlu, si jistě všimli, že v okamžik, kdy začnou něco vyhledávat, tedy psát do políčka určeného pro vyhledávání, Google začne intuitivně nabízej nejrůznější varianty a možnosti toho, co vlastně vyhledáváte. Tato funkce je u Googlu pojmenovaná automatické doplňování. Jak takové doplňování funguje?

Květen 04, 2018

Uvědomme si, že jsme moderní společnosti, která je prakticky závislá na internetu. Lidé chtějí být navzájem neustále v nějaké interakci, kterou často provádí právě prostřednictvím internetu a sociálních sítí. Každý moc dobře zná Facebook, který sociálním sítím vládne a jeho popularita nijak extra neklesla ani vlivem kauzy týkající se úniku dat. Na stupních vítězů se však objevuje též Instagram, který je ve světě velmi oblíbený a svou popularitu si získal i u nás.

Březen 20, 2018

SEO je anglická zkratka pro Search Engine Optimization a znamená optimalizaci webu pro vyhledávače. SEO, velmi jednoduše řečeno, přináší základní principy a postupy pro optimalizování webových stránek s cílením na vyhledávání konkrétních klíčových slov ve vyhledávačích.

Leden 11, 2018

Každá menší i větší společnost, která se nějakým způsobem pohybuje na našem nebo celosvětovém trhu, apeluje na získávání nových klientů a zákazníků. Mnohokrát si však neuvědomujeme, že udržení stávajícího zákazníka stojí firmu mnohem méně nejen finančních prostředků, ale i času, oproti získání toho nového.

Říjen 20, 2017

Sociální, komunitní nebo také společenské sítě jsou poskytované služby na internetu, které spojují miliony lidí na celém světě. Umožňují vytváření osobních, ale i veřejných profilů, díky kterým mohou uživatelé komunikovat s jinými uživateli, sdílet obsahy v podobě textů, videí a fotografií, ale i propagovat svou značkou.

Říjen 15, 2017

Když se rozhodnete pro optimalizaci webu, tak jedním z off-page postupů, jak optimalizace dosáhnout je linkbuilding, což znamená budování zpětných odkazů. Cílem linkbuildingu je propagovat daný web.

Říjen 10, 2017

WordPress patří na špičku redakčních systémů. Díky tomuto systému mohou firmy velmi jednoduše spustit své webové stránky. Uplatnění je napříč všemi obory a využívají ho velké korporátky, malí živnostníci, slavné osobnosti, žurnalisti a mnoho dalších.

Kdo jsme

Specializovaný tým agentury

Zeptejte se nás na bližší informace

Kontaktujte nás

Telefon: (00420) 737 393 667

Osvoboditelů 2649, Louny

info@mediaup.cz

Podívejte se na mapu
ZAVŘÍT MAPU