volar, at the heart of the beauty

volar template

Kdo jsme?

Od SEO optimalizace k digitálnímu marketingu s agenturou MediaUp Agency s.r.o.

Jsme digitální agentura složená ze specialistů vždy na danou oblast. Zaměřujeme se na malé a středně velké firmy v oblasti internetového marketingu a našim klientům již od roku 2012 zajišťujeme komplexní online marketingové služby osobní formou bez prostředníků. Díky naší firemní politice jsme schopni nabídnout prvotřídní kvalitu služeb za bezkonkurenční ceny. Budete ve společnosti freelancerů s inovativními nápady a tvůrčími činy. Baví nás výzvy a zakládáme si na dobře odvedené práci. Považujeme se za moderní, mladou společnost, neustále se školíme a přizpůsobujeme moderním trendům a změnám, které tento obor neustále přináší.

456

SEO optimalizací

178

PPC kampaní

23457

Mediální publikace

95

Webových stránek

Na jaké služby jsme specializováni?

Služby agentury

E-Commerce poradenství / školení

Plánujete nový projekt? Chcete zlepšit výsledky u stávajících webových stránek? Předěláváte kompletně svůj web? Náš konzultant vám zajistí profesionální supervizi.

Tvorba webových stránek

Potřebujete kvalitní webovou prezentaci nebo chcete uvést v život pěkný a dobře fungující web? Pro nás to není žádný problém.

Grafické práce

Součástí našeho týmu jsou i kreativní grafici, kteří se postarají o zmodernizování Vašeho loga, veškerých bannerů a grafik, které jsou součástí Vašeho webu.


Řekli o nás

Zeptejte se nás na bližší informace

Kontaktujte nás

Telefon: (+420) 703 355 822

info@mediaup.cz

Podívejte se na mapu
ZAVŘÍT MAPU