Využijte kvalitní možnosti publikace.

 

Online magazíny FIRST disponují vysokou návštěvností z přirozeného vyhledávání, facebooku tak i PPC kampaní na Seznamu a Google, které běží nepřetržitě, a jsou zaměřeny na konkrétní příspěvky, dané kategorie a publikace našich spokojených klientů.

Magazíny včetně jednotlivých článků prochází pravidelnou SEO optimalizací.  Tedy magazín je provozován dle aktuálních trendů a veškerých SEO norem pro budování kvalitních pozic ve vyhledávačích a dobré hodnocení roboty vyhledávačů pro naše inzerenty. Díky těmto činnostem naleznete všechny magazíny na prvních místech vyhledávačů.

Magazíny First představují vysoce kvalitní linkbuilding (odkazový profil) pro Vaše stránky. 

 

 

 

 

 

PPC podpora čtenosti

Magazíny First mají podporu skrze PPC na Seznamu, Google a Facebooku.

Pravidelné SEO optimalizace magazínů

Pravidelná SEO optimalizace magazínů zajišťuje přední pozice na Seznamu a Google, včetně kvality magazínů samotných pro Vaší publikaci.

Přísná kontrola duplicit

Provádíme přísné kontroly aby nedocházelo k nežádoucím duplicitám, či jiným nežádoucím prvkům online marketingu.

Povolený index

Všechny publikované články mají povolený index pro vyhledávače a odkazy nejsou označovány „nofollow“ jak tomu u většiny magazínů bohužel bývá.

Pozice ve vyhledávačích

First magazíny dosahují předních míst ve vyhledávačích Seznam a Google. Aktuální stav naleznete viz. níže.

Zabezpečení

Zabezpečení na prvním místě, jen tak máte jistotu, že publikované články jsou trvalé. Magazíny jsou plně zabezpečeny a pravidelně zálohovány včetně HTTPS šifrování.

Trvalé odkazy

Veškerý obsah který se rozhodnete u nás publikovat je trvalý. Tedy články vám zůstanou neustále čtené a odkaz nepřestane posilovat Vaše webové stránky.

Relevantní návštěvnost

Všechny magazíny disponují vysokou hledaností. Tato skutečnost je ověřitelná aktuálními daty z Google Analytics které naleznete na jednotlivých magazínech.

Aktuální pozice ve vyhledávačích

Magazín

KW

Pozice

Seznam

Google

FirstHome.cz Magazín o bydlení

7

13

FirstMan.cz Magazín pro muže

1

9

FirstWoman.cz Magazín pro ženy

7

35

FirstBaby.cz Magazín pro maminky

2

3

Díky přísným pravidlům a kontrolám publikovaného obsahu, kvalitní SEO optimalizaci a dalším online nástrojům magazíny získávají silné hodnocení vyhledávači, tedy odkazy vedoucí na Váš web jsou brány za velice kvalitní a rychle začne stoupat na cílené pozice u Google nebo Seznamu.

Pokud řešíte odkazový profil pro Vaše webové stránky, First Magazines Vám přinesou hodnotné, trvalé a tématické odkazy které rapidně posílí Váš web a přinesou nové návštěvníky z článků, které jsou čtené nejen z přirozené návštěvnosti, ale také skrze funkční PPC systémy.

Pozice ve vyhledávačích však nejsou vše. Důležité také je, aby Váš publikovaný obsah byl čtený a byl přínosem. O to se nám stará návštěvnost z klasického vyhledávání, PPC a facebooku.

Tuto skutečnost nemusíme snad ani popisovat, pokud chcete na trhu obstát, brandové záležitosti jsou samozřejmostí. I o tuto skutečnost se Vám publikace postará. Pro náročnější klienty můžeme nabídnout brandové zaměření kampaně přímo na jejich články.

Dále vám rádi vyhotovíme linkbuildingovou stratetegii pro co nejkvalitnější odkazový profil. Zajistíme vám magazínové nebo blogové publikace za bezkonkoruční ceny na nejrůznějších předních portálech v české republice díky dlouholetému působení v mediální oblasti.

 

Partneři: