Úspěšný web či e-shop? Základní tipy, které není radno podceňovat!

Snad všichni podnikatelé nebo firmy by si měli zakládat na tom, jak jejich web působí na potencionální klientelu. Pojďme se společně podívat na základní tipy na to, jak svůj web vylepšit.

Pozor na titulní stranu

V dnešní době padesát procent lidí prohledává webové stránky přes své mobilní zařízení. Což je super, ale má to i svá omezení. Ne vždy načítá webové stránky tak, jak si představujeme. Proto první na co se zaměříme, jsou GIFy na titulní straně webu. Pokud nějaký takový povedený GIF máte, paráda, ale rozhodně nepatří na titulní stranu webu. Pozor si dejte i na přehrávání videí nebo mp3. Musíme si uvědomit, že ty doby, kdy bylo moderní mít při načítání stránky například počasí s kalendářem nebo počítadlo návštěv, jsou již dávno pryč.

Přivítejte návštěvníky

Co však na titulní straně rozhodně nesmí chybět, je přivítání návštěvníků. Nemáme však na mysli prázdné věty, které návštěvníkům nic neřeknou. Jděte rovnou k věci a seznamte je s tím, co nabízíte. Rozhodně se však nijak přehnaně nevychvalujte. Egocentrismus není to, čím návštěvníky oslovíte.

Využívejte vlastní obrázky u produktů

Jistě se každý z nás setkal s tím, kdy si chtěl něco na e-shopu prohlédnout, ale obrázek byl nekvalitní nebo v nedostačující velikosti a ani lupa tomu příliš nepomohla. Tak to se stává v moment, kdy je e-shop napojený na dodavatele a čerpá jeho obrázky. Vsaďte raději na vlastní nafocení produktů. Uvidíte, že to bude mít zdaleka větší úspěch.

Zkuste zvážit tyto rady a zamyslet se nad tím, zda i Váš web nebo e-shop nepotřebuje vylepšit